محصولات و خدمات رایا سلامت

مهمترین محصولات و خدمات رایا سلامت

رایا سلامت

، با هدف بهبود سلامت جامعه، که یکی از زیر بناهای اصلی بهبود کیفیت زندگی هر جامعه‌ای می‌باشد پا به عرصه وجود گذاشت و در صدد انجام تحقیقات بنیادین و علمی در زمینه بهبود سلامت جامعه می‌باشد. روشن است که جهت نیل به این مهم، می‌بایست به صورت یک تیم هماهنگ، منسجم و تخصصی، بر روی مسائل مرتبط با سلامتی و تغذیه، پژوهش‌ نمود. لذا از اوایل سال ۱۳۹۵، این تیم شروع به انجام پژوهش‌های مختلف و تلاش‌های شبانه روزی گروهی نمود، که حاصل آن، توفیق ساخت و دست‌یابی به محصولاتی است که نه تنها در ایران منحصر به فرد هستند بلکه دارای ویژگی‌هایی می‌باشند که بسیار فراتر از محصولات مشابه خارجی‌اند. تیم تخصصی رایا سلامت با تجمیع اندوخته‌های علمی خود، به نتایج و محصولاتی دست یافته که تاثیری چشمگیر و محسوس در بهبود سلامت جامعه خواهد داشت.

رایا سلامت رسالت خود را بر دو قسم بنا نهاده است:
۱- تولید محصولاتی برای پژوهشگران علوم مرتبط با سلامتی به خصوص علم تغذیه تا بتوانند پژوهش‌های خود را دقیق‌تر، صحیح‌تر، سریع‌تر، وسیع‌‎تر، و کم هزینه‌تر انجام دهند.
۲- تولید نرم افزارهای هوشمند تغذیه‌ای برای عموم مردم، در جهت ارتقاء سلامت جامعه.

تیم «رایا سلامت»، به شکل کاملا تخصصی و متمرکز، نرم افزارهای سلامتی به خصوص نرم افزارهای تغذیه‌ای را تولید می‌نماید. تمامی آنالیزها و محاسبات نرم افزارهای رایا سلامت، بر اساس منابع علمی و مورد تایید سازمان‌های معتبر علمی جهان از جمله سازمان بهداشت جهانی، سازمان‌های بهداشتی و تغذیه‌ای ایالات متحده‌ی آمریکا و همچنین مراکز رسمی کشور می‌باشند. لذا راه حل‌ها و توصیه‌های سلامتی «رایا سلامت» قابل دفاع در تمامی مراکز علمی دنیا می‌باشد.

تهیه محصولات «رایا سلامت»، روند بسیار ساده‌ای داشته و از طریق وب سایت «رایا سلامت» صورت می‌پذیرد. برای این منظور، پس از ثبت نام در سایت، به راحتی می‌توانید محصول خود را انتخاب کرده و پس از پرداخت اینترنتی هزینه‌، حساب کاربری شما برای آن محصول، فعال می‌گردد.

ثبت سفارش محصول